Hakkımda

Kemal Kaya Kimdir?

1983 yılında Edirne’de dünyaya geldim. Üç çocuklu bir ailenin en büyük çocuklarıyım. Ailemin maddi durumu iyi olmadığı için lisede okurken çalışma hayatına atıldım. Okulu bitirince de çalışmaya devam etmek zorundaydım. Bu nedenle üniversite hayatım maalesef ki olamadı. O yaşlarda bunun çok önemli olmadığını kardeşlerimin eğitiminin çok daha önemli olduğunu düşünüyordum. Ancak kendi hayatım olduktan ve bir aile kurduktan sonra aslında bunun ne kadar büyük bir eksiklik olduğunu anladım. Kendi çocuklarımın okuyabilmesi ve hayallerindeki mesleği yapabilmeleri için elimden gelen her şeyi yapmaya hazır bir babayım.

Liseden itibaren çalışma hayatının içinde olmamın bana kattığı artılarda yok değil. Mesela insanlarla iletişimi son derece kuvvetli olan bir adamım. Bunun hayatımda çok fazla artısını gördüm. Üniversite mezunu olmadan da hayatta iyi bir yerlere gelebilmenin mümkün olduğunu gösterdim. Bu oldukça zor ve meşakkatli bir yol oldu ama inanın sonuçlarına değdi.

Hayat ile mücadele ederken öğrendiğim en önemli şey yaşadığın anın ve zamanın değerini bilmek. Tadını çıkarmak, hayallerinden asla vazgeçmemek. Bende hayallerimin peşinden koşmak için bu bloğu oluşturdum. Burada en çok sevmiş olduğum şeyi; insanlarla iletişimi en üst seviyeye çıkartabileceğime inanıyorum. Siz değerli dostlarımla birlikte her konuda her fikre açık bu platformda hoş paylaşımlar yapacağımıza inancım tam.